logo
 
 

Witamy w Art-Info

Nasza firma powstała w 1993 roku, to już całkiem sporo lat współpracy z Państwem na naszym rynku. Zajmujemy się kompleksową obsługą z zakresu szeroko pojętej informatyki małych, średnich jak i dużych przedsiębiorstw. Nasze usługi świadczone są na najwyższym możliwym poziomie. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, zapewniającą naszym klientom poczucie bezpieczeństwa, fachowe wsparcie oraz konsulting. Możemy być dumni, że pozyskaliśmy Państwa zaufanie i kontynuujemy dalszą współpracę na bazie solidności i rzetelności wykonywanych usług.

 

Serwery - Linux

Wachlarz świadczonych przez nas usług jest bardzo szeroki i jest to tylko wycinek, który ma Państwu uzmysłowić jak szeroką wiedzę posiadamy w tym zakresie. W ramach usług świadczoinych w zakresie administracji i konfiguracji serwerami znajduje się oczwiści konfiguracja Firewalli, samego systemu i wiele, wiele innych.

Nie sposób tutaj wymienić całego ich zakresu. Jeżeli potrzebujecie Państwo doradztwa, bądź pomocy jesteśmy do Waszej dyspozycji. Grono zadowolonych klientów jest naszą najlepszym dowodem, że nie są to tylko puste słowa.