logo
 
 

Witamy w Art-Info

Nasza firma powstała w 1993 roku, to już całkiem sporo lat współpracy z Państwem na naszym rynku. Zajmujemy się kompleksową obsługą z zakresu szeroko pojętej informatyki małych, średnich jak i dużych przedsiębiorstw. Nasze usługi świadczone są na najwyższym możliwym poziomie. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, zapewniającą naszym klientom poczucie bezpieczeństwa, fachowe wsparcie oraz konsulting. Możemy być dumni, że pozyskaliśmy Państwa zaufanie i kontynuujemy dalszą współpracę na bazie solidności i rzetelności wykonywanych usług.

 

Linux - Administracja Swrwerami Internetowymi

Systemy Linux opanowały segment serwerów internetowych ze względu swoją wysoką dojrzałość, niezawodność, wydajność oraz wszechstronność.
Bardzo ważnym aspektem przy stałym dostępie do internetu jest bezpieczeństwo aplikacji oraz danych zawartych w systemach.

Specjalizacja nasza ma na celu zapewnienie niezawodności, dbałości o ciągłe bezpieczeństwo danych przy zachowaniu nieprzerwanego dostępu do usług.
W ramach naszej oferty znajduje się administracja systemami linux opartymi na wielu różnych dytrybucjach i tak np: Debian, RedHat, Ubuntu Server, SlackWare Gento i wiele innych.
Do najważniejszych usług należą:

  • Serwery www: Apache, Lihttpd, cherokee
  • Serwery ftp: PureFtpd, ProFtpd, WuFtpd
  • Serwery pocztowe: Qmail, Postfix, Sendmail, Exim wraz z ochroną antywirusowa, antyspamową
  • Serwery DNS: Bind, djbdns
  • Serwery b.danych MySQL, PosgreSQL, Oracle

oraz wiele innych np. SSH,nagios, cacti, SMSD, openVPN.
Do naszych klientów z tej dziedziny należą między innymi:
Zachem S.A. - Ciech S.A., Starostwo Powiatowe Bydgoszcz, ZHP.

Wprzypadku pytań lub zainteresowania proszę o kontakt telefoniczny lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.