logo
 
 

Witamy w Art-Info

Nasza firma powstała w 1993 roku, to już całkiem sporo lat współpracy z Państwem na naszym rynku. Zajmujemy się kompleksową obsługą z zakresu szeroko pojętej informatyki małych, średnich jak i dużych przedsiębiorstw. Nasze usługi świadczone są na najwyższym możliwym poziomie. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, zapewniającą naszym klientom poczucie bezpieczeństwa, fachowe wsparcie oraz konsulting. Możemy być dumni, że pozyskaliśmy Państwa zaufanie i kontynuujemy dalszą współpracę na bazie solidności i rzetelności wykonywanych usług.

 

Budowa Sieci


Wykonujemy profesjonalne okablowanie strukturalne od wielu lat i jest to nasz "produkt sztandarowy". Specjalizujemy się w budowie sieci opartych o różne technologie, poczynając od okablowania opartego o technologię miedziną CAT 5 i wyższych poprzez sieci światłowodowe krótkiego zasięgu jak i dalekosiężne do sieci radiowych . Nasi specjaliści zaprojektują i dobiorą urządzenia dla Twojej sieci w Twojej Firmie zgodnie z Pańśtwa potrzebami. Skonfigurujemy również wszystkie urządzenia tak aby praca była prosta i przyjemna oraz przebiegała najefektywniej, a w bardziej zaawansowanych czynnościach przeszkolimy pracowników. Służymy również swoją pomocą w każdym czasie kiedy zajdzie taka potrzeba. Możemy również certyfikować wykonane przez nas okablowanie co daje Państwu gwarancję producenta - niezależną od wykonawcy. Wszystkie wykonywane instalacje bez wzgłedu na to czy zostaną certyfikowane zostają opomiarowane specjalistycznymi przyżądami. Wyniki pomiarów przeazywane zostają inwestorowi co potwierdza wykonanie instalacji zgodnie z założeniami inwestycyjnymi.

 

Specjalizujemy się również w budowie sieci radiowych. Wszędzie tam gdzie budowa okablowania strukturalnego jest zbędna lub niemozliwa nasza firma zaprojektuje i wykona instaslacje sieci radiowej. Sieci bezprzewodowe są bardzo popularnym sposobem na połączenie komputerów ze sobą. Wiąże się to przede wszystkim z elastycznością, szybkością wykonania całej infrastruktury jak i kmobilnością całej sieci.

 

Dostarczamy również sieciowe urządzenia zarówno pasywne jak i aktywne między innymi takich firm jak CISCO, 3Com, D-Link, HP oraz innych popularnych producentów. Dostarczamy oraz przeprowadzamy instalację i konfigurację serwerów, router-ów, switch-y, firewall-i oraz wirtualnych sieci prywatnych VPN.

Infrastruktura sieci jest montowana w listwach renomowanych producentów między innymi LEGRAND gwarantując wysoką estetykę wykonania sieci. Nasze sieci kablowe jak i radiowe posiadają certyfikaty zgodności świadczące o wysokim standardzie i zgodnościami z ogólno przyjętymi normami technicznymi. Każda wykonana sieć jest opomiarowana a wyniki takich pomiarów są udostępniane dla zleceniodawcy potwierdzając ich jakość.

Dzięki połączeniu komputerów w sieć uzyskasz dodatkowe możliwości, a także sporo oszczędzisz. Podstawowe zalety takiego rozwiązania to:

  • dostęp do internetu dla wszystkich komputerów w biurze za pośrednictwem jednego łącza (Neostrada, DLS lub inne)
  • korzystanie ze wspólnych urządzeń takich jak drukarki, skanery itp.
  • korzystanie ze wspólnego oprogramowania
  • korzystanie ze wspólnej i centralnej bazy danych
  • przesyłanie informacji między komputerami za pośrednictwem komunikatorów, listów mail lub pezpośrednio wymiana plików
  • wzajemne współdzielenie zasobów i wymiana innych danych