logo
 
 

Witamy w Art-Info

Nasza firma powstała w 1993 roku, to już całkiem sporo lat współpracy z Państwem na naszym rynku. Zajmujemy się kompleksową obsługą z zakresu szeroko pojętej informatyki małych, średnich jak i dużych przedsiębiorstw. Nasze usługi świadczone są na najwyższym możliwym poziomie. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, zapewniającą naszym klientom poczucie bezpieczeństwa, fachowe wsparcie oraz konsulting. Możemy być dumni, że pozyskaliśmy Państwa zaufanie i kontynuujemy dalszą współpracę na bazie solidności i rzetelności wykonywanych usług.

 

Serwisy WWW


PAMIĘTAJ !!!

TWOJA STRONA TO TWOJE OBLICZE


W związku z tym, że Art-Info znajduje się na rynku internetowym hostingowym od początku swojej działalności jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do świadczenia usług z zakresu budowy stron, serwisów WWW oraz ich późniejszego utrzymywania na naszych serwerach internetowych.

Ceny uzależnione są oczywiście od typu strony wybranego przez Państwa wariantu, zapewniamy jednak, że jesteśmy bardzo konkurencyjni i jeżeli będziecie Państwo zdecydowani umieścić stronę na naszych serwerach otrzymacie bardzo atrakcyjny rabat !!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poniżej przedstawiamy Państwu kilka przykładów:

Strona podstawowa - wizytówka

orient.bydgoszcz.pl

Strona informacyjno-prezentacyjna rrstudio.tv"
Strona informacyjno-przentacyjna (Flash) www.exmot.com.pl
Strona prozentacyjna z możliwościa samodzielnej aktualizacji (tzw. CMS)


To co Państwo aktualnie

oglądacie

Sklepy internetowe sklep.jrf.pl
CRM - wspomaganie działań handlowych democrm.artinfo.com.pl

Poza typowymi stronami budujemy specjalistyczne serwisy przeznaczone do obsługi np.Obiegu dokumentów w firmie, obsługi serwisu z możliwością podglądu przez klienta aktualnego stanu wykonywanej naprawy itp.