logo
 
 

Witamy w Art-Info

Nasza firma powstała w 1993 roku, to już całkiem sporo lat współpracy z Państwem na naszym rynku. Zajmujemy się kompleksową obsługą z zakresu szeroko pojętej informatyki małych, średnich jak i dużych przedsiębiorstw. Nasze usługi świadczone są na najwyższym możliwym poziomie. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, zapewniającą naszym klientom poczucie bezpieczeństwa, fachowe wsparcie oraz konsulting. Możemy być dumni, że pozyskaliśmy Państwa zaufanie i kontynuujemy dalszą współpracę na bazie solidności i rzetelności wykonywanych usług.

 

Kompleksowa Obsługa Firm


Komputer stał się nieodzownym narzędziem pracy w firmie. Jego poprawne działanie jest jednym z głównych elementów decydującym, o skutecznośći rozwoju firmy. Już od 15-stu lat działamy na rynku małych i średnich przedsiębiorstw, zapewniając swoim klientow niedzowną pomoc w zakresie doradztwa i serwisu technicznego. W związku z tym przedstawiamy Państwu poniżej swoją ofertę.

W ramach współpracy z daną firmą i w zależności od indywidualnie podpisanej umowy oferujemy Państwu pomoc w podanym zakresie:

- Obsługa Zdalna – w dzisiejszych czasach istotnym elementemjest szybkości i sprawność działania. Dlatego tak ważnym elementem naszej oferty jest element zdalnej obsługi klieta, który w dobie popularności internetu skraca czas i koszta działań serwisu oprogramowania do niezbędnego minimum. Przy zachowaniu bezpieczeństwa klienta możemy jednocześnie zapenić fachową pomoc szybko i skutecznie

 

 

- Doradztwo Techniczne - pomoc w doborze i ulepszaniu istniejącej bazy sprzętowej t.j. drukarki, komputery, notebooki, monitory etc. Dostosowanie ceny i rodzaju sprzętu do potrzeb indywidualnych klienta

- Doradztwo Programowe – konsultacje mające na celu wspomaganie oprogramowania funkcjonującego w firmie t.j. możliwości jego aktualizacji i utrzymania poprawności działania. Równocześnie pomagamy w doborze lub wymianie bazy programowej na takie, które byłoby najefektywniejsze w działalności firmy

 

 

- Serwis Oprogramowania – szereg czynności, do których zaliczamy m in. monitorowanie pracy bazy programowej, archiwizację danych, aktualizacje jego komponentów oraz dostosowanie do potrzeb klieta – w zależności od danych możliwości.

 
 
 
Każdy powyższy element jest osobno konsultowany z Klientem, tak pod kątem merytorycznym jak i finansowym. Zapewniamy każdemu taką korelację powyższych warunków, które pozwolą uzystać najlepszy efekt techniczno ekonomiczny dla danej Firmy.