logo
 
 

Witamy w Art-Info

Nasza firma powstała w 1993 roku, to już całkiem sporo lat współpracy z Państwem na naszym rynku. Zajmujemy się kompleksową obsługą z zakresu szeroko pojętej informatyki małych, średnich jak i dużych przedsiębiorstw. Nasze usługi świadczone są na najwyższym możliwym poziomie. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, zapewniającą naszym klientom poczucie bezpieczeństwa, fachowe wsparcie oraz konsulting. Możemy być dumni, że pozyskaliśmy Państwa zaufanie i kontynuujemy dalszą współpracę na bazie solidności i rzetelności wykonywanych usług.

 

Nowości-Blog

Fibre Channel


 

Jeżeli ktoś myśli, że to jest technologia na którą może sobie pozwolić tylko BARDZOOO bogatych - to ma rację, ale nie do końca. Przy właściwym zaprojektowaniu całej sieci Fibre Channelowej można ją zbudować za niezbyt wygórowaną cenę. Oczywiście cena, to rzecz względna, ale dostępna dla tych, którzy jej naprawdę potrzebują !. Jeżeli jesteście poważnie tym zainteresowni, możemy wspólnie zastanowić się jak ten problem rozwiązać. Oczywiście poza samym FC możliwa jest na tym samym sprzęcie konfiguracja iSCSI, NFS, CIFS/SMB. I tak:

 

  • Zaprojektujemy sieć
  • Dobierzemy sprzęt
  • Zainstalujemy i skonfigurujemy serwer
  • Udostępnimy odpowiednie protokoły sieciowe oraz LUN'y
  • Skonfigurujemy switch i uruchomimy sieć
  • Zapewnimy możliwość wykonywania szyblich i w pełni integralnych backup'ów

To taki przykładowy plan budowy storage.

Czy twoje dane są bezpieczne ?


   Tak ?
Ale, czy na pewno ?. Jeli wahasz się z odpowiedzią, to jest to wyraźny znak,  że twoje dane nie są zabezbieczone w 100%. Jesteśmy gotowi to zmienić !!!. Najbezpieczniej dane przechowywać NIE na tym samym urządzeniu, co je tworzy, a w miejscu oddalanym, a najlepiej niezależnym - zarówno pod względem organizacyjnym jak i fizyczny. Dala osób, które myślą tak jak my, skierowana jest ta propozycja. Jeżeli tylko będziecie chcieli, możemy wykonać dla Państwa tego typu usługę. Spełniać ona będzie wszelkie wymogi, zarówno pod kątem bezpieczeństwa, niezależności jak i szybkiego przywrócenia danych w przypadku takiej potrzeby !!!. Ze względu na wysokie standardy jakie spełniają nasze urządzenia Backupowe, możemy skladować dane w każdej ilości pod względem pojemności jak i okresów składowania.

Pamiętajcie w obecnych czasach Wasze dane są bezcenne. !!!

Instalujemy Strorage !


Wzrost zapotrzebowania na miejsce składownia danych oraz kopii zapasowych wprowadza nowe pojęcie pod tyłułem STORAGE.
Pod tyułem duża ilośc danych mowa tu o pojemnościach od 2TB (terbajtów) wzwyż. Oczywiście można zakupić specjalny sprzęt wyposażony w interface Fibre Channel i zapłacić od 30000$ w górę. To proste. Ale można również zbudować System Storage za 1/4 tej ceny nie odbiegającą wydajnością, pojemnością ani bezpieczeństwem. Jesteśmy gotowi do tej pracy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkania informacyjne z tego zakresu, jak i do kontaktu bezpośrtedniego w celu omówienia potrzeb jak jak i możliwości.

Oprogramowanie KJM


Wprowadzamy do sprzeaży oraz wdrożen grupę oprogramowania Olsztyńskiej firmy KJM. W ofercie znajduje się między innymi:

  • sysytem gospodarki materiałowej - Soot
  • System Finansowo księgowy - FK
  • Kadry i płace
  • Analizy

Ibnteresującym jest fakt, że wszystkie moduły, za wyjątkiem analiz pracują pod kontrolą systemu Linux co w zankomity sposób obniża koszty, zarówno zakupu, jak i eksploatacji oraz podnosi niezawodność całego systemu.

Wszystkich zainteresowanych gorąco namawiamy na to, aby zaznajomili się z tą technologią. Oczywiście jesteśmy gotowi do udzielenia odpowiedzi na wszelkie pytania z tym związane.