logo
 
 

Witamy w Art-Info

Nasza firma powstała w 1993 roku, to już całkiem sporo lat współpracy z Państwem na naszym rynku. Zajmujemy się kompleksową obsługą z zakresu szeroko pojętej informatyki małych, średnich jak i dużych przedsiębiorstw. Nasze usługi świadczone są na najwyższym możliwym poziomie. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, zapewniającą naszym klientom poczucie bezpieczeństwa, fachowe wsparcie oraz konsulting. Możemy być dumni, że pozyskaliśmy Państwa zaufanie i kontynuujemy dalszą współpracę na bazie solidności i rzetelności wykonywanych usług.

 

O Firmie


Firma „Art-Info” działa na polskim rynku od marca 1993 roku. Z roku na rok powiększa się nasz kapitał, zdobywamy coraz większe doświadzczenie, pozyskujemy coraz bardziej wykwalifikowanych pracowników.

 

USŁUGI

HANDEL

SERWIS

Kompleksowa obsługa firm

Administracja

Budowa sieci LAN i WIFI

Sklep internetowy

Domeny i Hosting

Serwery

Internet

Oprogramowanie

Sprzedaż

Serwis Techniczny

Serwis Oprogramowania

 

Serwis Komputerów

 

 

Docieramy zarówno do firm jak i osób prywatnych. Zapewniamy fachową obsługę, serwis na miejscu i w miarę możliwości natychmiastową pomoc telefoniczną. Nasze usługi to najwyższa jakość, którą cechuje profesjonalizm. Naszą domeną jest szybkość solidość oraz dostosowywanie się do wymagań klientów.

W naszej ofercie znajduje się sprzęt nastepujących firm: HP, Panasonic, OKI, Compaq, IBM, LG, Toshiba, 3Com jak i wielu innych znanych producentów. Posiadamy autoryzację takich firm jak: INSERT, NOVEL, BICC, MOD-TAP

Cenimy sobie długoletnią współpracę, popartą wzajemnym zaufaniem. Chcemy, by klienci czuli się z nami pewnie i bezpiecznie.