logo
 
 

Witamy w Art-Info

Nasza firma powstała w 1993 roku, to już całkiem sporo lat współpracy z Państwem na naszym rynku. Zajmujemy się kompleksową obsługą z zakresu szeroko pojętej informatyki małych, średnich jak i dużych przedsiębiorstw. Nasze usługi świadczone są na najwyższym możliwym poziomie. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, zapewniającą naszym klientom poczucie bezpieczeństwa, fachowe wsparcie oraz konsulting. Możemy być dumni, że pozyskaliśmy Państwa zaufanie i kontynuujemy dalszą współpracę na bazie solidności i rzetelności wykonywanych usług.

 

Linux-Blog

Serwery - Linux


Firma Art-Info to doświadczony partner z zakresu administracji serwerami opartymi o system operacyjny Linux/Unix/FreeBsd. Systemy te są bardzo zbliżone do siebie w swej funkconalności. Posiadamy bardzo głęboką wiedzę na temat zapewnienia wysokiego bezpieczeństwa z zakresu pracy tych systemów w szczególności ich kontaktu z siecią internet. W ramach świadczonych przez nas usług zanjdują się międzyinnymi instalacja i konfiguracja systemów pocztowych, usług Ftp/SFtp, prezentacji www, Baz danych - od MySQL poprzez PostgreSQL do Oracle.

 

Czytaj więcej: Serwery - Linux

Linux - Administracja Swrwerami Internetowymi


Jest to jedna z podstawowych dziedzin naszej działalności
Celem jest opieka nad systemami naszych klientów. Zajmujemy się tym typem usług od wielu lat - praktycznie od początku naszej działalności. W związku z długoletnim doświadczeniem jakość naszych usług jest na najwyższym poziomie. Potrafimy sprostać najwyższym wymaganiam w tym względzie.

Czytaj więcej: Linux - Administracja Swrwerami Internetowymi